Kandidatuok!

Kaunas

Pirmininkė Ligita Šapranavičiūtė
+37066744885
kaunas@laisvespartija.lt

Kaunas yra miestas, kuriame istorija persipina su inovacijomis ir progresyviomis idėjomis. Tai modernus, pilnas laisvės ir kultūros miestas, kuriame kiekvienas randa savo sritį veikti ir tobulėti. Toks yra ir LP Kauno skyrius – esame kupina idėjų ir tikslų bendruomenė, kuriai svarbu vystyti Kauną kaip modernų, inovatyvų miestą, nepamirštant Kauno istorijos.

„Laisvės partijos Kauno skyrius yra didelė šeima, kurią sudaro skirtingi, bet savo vertybėmis ir pažiūromis panašūs žmonės. Mes matome galimybes mieste pasiekti daugiau ir prisidėti kuriant Kauno bendruomenę, esame veržlūs, turime ambicijų ir idėjų, kuriomis norime gerinti miestą. Tikimės, kad skyrius augs ne tik savo žmonių skaičiumi, bet ir darbais Kauno miestui. Norime, kad Kaunas būtų miestas, kuriame gera visiems“ – atskleidžia Kauno skyriaus pirmininkė Liucija Daraškaitė.

Džiaugiamės, kad skyriaus narys Marius Matijošaitis praėjusių Seimo rinkimų metu buvo išrinktas Savanorių apygardoje, nes tai mus padaro dar labiau matomus nacionalinės politikos lygmeniu. Tai yra ženklas, kad miesto gyventojai skiria mums savo pasitikėjimą.

Kauno skyrius, kuriame susibūrę beveik 400 narių, ne tik teoriškai kalba apie Lietuvos ir Kauno laisvės idėjas, bet ir praktiškai siekia prisidėti prie miesto žengimo į priekį ir užtikrinti miestiečių poreikius:

  • siekiame užtikrinti miesto žaliųjų zonų vientisumą;
  • inicijuojame ir prisidedame prie iniciatyvų, skirtų užtikrinti žmogaus teisių apsaugą;
  • bendradarbiaujame su organizacijoms, kurios teikia pagalbą negalią, priklausomybes turintiems žmonėms;
  • organizuojame viešas diskusijas ir veiklas;
  • skatiname visuomenės politinį aktyvumą.

Drauge dirbame ir dėl Lietuvos, ir ypatingai dėl Kauno, todėl tikimės, kad dėka mūsų darbo Kaunas taps miestu, kuriame gera visiems!

PRISIJUNKITE!