Kandidatuok!

Susisiek!

Siųsti







    Ačiū už žinutę!

    Susisieksime su Jumis artimiausiu metu

    administracija

    Asta Padagaitė | Administracijos vadovė

    asta@laisvespartija.lt

    Robertas Čepulis | Administracijos vadovės pavaduotojas

    robertas@laisvespartija.lt

    Rasa Jaškevičienė | Rinkimų štabo vadovė

    rasa@laisvespartija.lt

    Agnė Vidugirytė | Komunikacijos projektų vadovė

    agne@laisvespartija.lt

    Meda Lileikaitė | Skaitmeninės komunikacijos koordinatorė

    meda@laisvespartija.lt

    Dovilė Kačerauskaitė | Dizainerė

    dovile@laisvespartija.lt

    Ugnė Jurgelevičiūtė | Skyrių koordinatorė

    ugne@laisvespartija.lt

    Eligijus Gerulis | Vidinės komunikacijos koordinatorius

    eligijus@laisvespartija.lt

    Lauryna Dalmotaitė | Referentė

    lauryna@laisvespartija.lt

    Laisvės partijos būstinė

    Gedimino pr. 64A,
    Vilnius, 01111
    Lietuva

    Atidaryti Google maps