Morgana
Danielė

Paaukok kandidato kampanijai

Mano prioritetai

1
6
Psichikos sveikata – šalies prioritetas
Psichikos sveikata yra šiuolaikinės visuomenės iššūkis. Jaunimo ir dirbančiųjų gera psichikos sveikata lemia ekonominį našumą, paslaugų kokybę, visų šalies sektorių augimą. Psichikos sveikatos visapusis gerinimas turi būti vienas svarbiausių ilgalaikių šalies tikslų.
Narkotikų politikos reforma
Sukurti pagalba, o ne bausme grįstą narkotikų politiką. Atsisveikinti su tarybine propaganda, išskaidrinti juodąją kanapių rinką ir pradėti rinkti mokesčius.
Veiksmingas lytinis švietimas
Teikti nemokamos kontracepcijos paslaugas jaunimui ir kitoms pažeidžiamoms grupėms. Plėsti reprodukcinės sveikatos paslaugų prieinamumą. Ir įžengti į XXI amžių.
Efektyvios socialinės paslaugos
Sukurti nevyriausybinių organizacijų finansavimo mechanizmą ir taip leisti joms formuoti alternatyvą valstybiniam socialinės pagalbos ir integracijos paslaugų teikimui. Šios paslaugos privalo tapti efektyvios.
Sureguliuotos sekso paslaugos
Teisiškai sureguliuoti sekso darbuotojų veiklą ir taip sudaryti sąlygas sekso darbuotojams mokėti mokesčius, įgyti sveikatos draudimą ir socialines garantijas.
Baudžiamosios sistemos reforma
Reformuoti Lietuvos baudžiamąją sistemą, sukuriant alternatyvią įkalinimui sistemą, o kai įkalinimas yra neišvengiamas, užtikrinti visas paslaugas, reikalingas asmens sėkmingam grįžimui į visuomenę.

Biografija

GIMIAU 1988 m. rugpjūčio 17 d. IŠSILAVINIMĄ gavau Vilniaus Universitete; anglų filologijos bakalaurą, dviejų sričių – Intermedialių studijų ir Politikos mokslų – magistrus. STAŽAVAUSI Vidurio Europos universitete, Žmogaus teisių ir Narkotikų politikos programoje. TARPTAUTINĘ PATIRTĮ įgavau dirbdama sveikatos apsaugos paslaugų ir narkotikų politikos klausimais Rytų Europos ir Centrinės Azijos regionuose. JUNGTINĖSE TAUTOSE buvau Pilietinės visuomenės tarybos narkotikų klausimais atstovė jaunimui. VADOVAVAU tarptautinei organizacijai narkotikų politikos klausimais „Youth RISE“. ĮKŪRIAU nevyriausybinę organizaciją „Jauna banga“ Lietuvoje. DIRBU Respublikiniame priklausomybės ligų centre. DOMIUOSI sveikatos bei socialine politika, žmogaus ir gyvūnų teisių apsauga. KALBU lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.

Naujienos

1
11
Metas pokyčiams July 20 Plačiau apie rinkiminius tikslus.
Empatiškos politikos link April 27 Ką reiškia empatiškas valdymas krizės (ir ne tik) akivaizdoje?
Taboro pabaiga May 18 Kokių tolimesnių sveikatos apsaugos sprendimų reikia?
Gyvūnų gerovė September 7 Gyvūnų gerovė – mūsų visų reikalas!
Legali kanapės rinka April 26 Podcast apie legalią kanapių rinką Kanadoje ir galimybes Lietuvoje.
Susipažinkime! June 1 Apie profesiją ir darbą.
Trumpai apie žaliąsias temas July 21 Žalio miesto, žalios energijos, žalio gyvenimo būdo temos pagaliau politinėje programoje.
Ydinga baudžiamoji sistema Lietuva yra daugiausiai asmenų įkalinanti ES valstybė. Europos žemyne už mus daugiau įkalina tik Rusija, Gruzija ir Azerbaidžanas.
Narkotikai ir Viduramžiai Lietuvoje February 20 Ką ji reiškia žmogui ir visuomenei?
Seniai reikia Teisingumo ministro March 20 Blogas apie baudžiamąją sistemą.
Kartą Jungtinėse Tautose Apie priklausomybės gydymą kartu su Norvegijos Sveikatos apsaugos ministru.