Karolis
Neimantas

Mano prioritetai

1
8
Žmonių su negalią integravimas į darbo rinką!
Sieksiu įteisinti privalomą žmonių su negalia įdarbinimą stambiose įmonėse nuo 100 ir daugiau žmonių. Padėsiu neįgaliems žmonėms įsitvirtinti darbo rinkoje. Taip pat padėsiu darbdaviams integruoti žmones su negalia į darbo vietas.
Už saugumą ir nelaimių mažinimą keliuose!
Apribosiu neturinčių stažo arba turinčius mažą stažą vairuotojus pagal automobilių galią.
Už smulkaus verslo skatinimą!
Pritaikysiu progresinių mokesčių praktiką jaunam verslui. Atleisiu jauną verslą nuo mokesčių valstybei, kol bus pasiektas tam tikras lygis. Palaipsniui ir pagal atliekamas apyvartas įvedinėsiu įmones į mokestinę valdžios sistemą.
Už darbuotojų ir darbdavių darbo santykių vystymą!
Juridinio vieneto santykis tarp prabangaus turto įsigijimo ir darbuotojų keliamų atlyginimų negali būti mažesnis darbuotojo atžvilgiu. Lygiagrečiai kelsiu atlyginimus pagal įmonių perkamas prabangos prekes.
Už prestižinę mokytojo profesiją!
Sieksiu, kad vaikai ir kiti besimokantys asmenys būtų ugdomi mažesnėse grupėse, kur būtų skiriamas didesnis individualus dėmesys ir profesionalumas. Atitinkamai sieksiu, kad mokytojo profesija lygiagrečiai būtų geriau apmokama, keliami aukštesni standartai bei ruošiami profesionalūs specialistai.
Už paramą mažiausias pajamas gaunantiems žmonėms!
Asmenys, kurie gauna mažiausias pajamas šalyje, turėtų mokėti mažiausią procentą mokesčių valstybei. Taip didinsime žmonių perkamąją galią ir tuo pačiu valstybė daugiau pajamų surinks iš PVM mokesčio.
Kanapių ir alternatyvių augalų legalizavimas rekreacijos tikslais!
Vadovaudamasis Olandijos ir kitų šalių ilgalaike patirtimi sieksime, kad kanapių bei marihuanos naudojimas būtų įteisintas Lietuvos Respublikoje. Sieksime, kad visas auginimo, apdorojimo ir pardavimo procesas būtų valdomas valstybės.
Aiškiai reglamentuosiu ir skaidrinsiu viešiuosius pirkimus
Viešuosiuose pirkimuose negali dalyvauti įmonės anksčiau nevykdžiusios šios veiklos, neturinčios konkrečios patirties, susikūrusios prieš pirkimo procesą ir dirbančios tik su keliais žmonėmis. Viešųjų pirkimų pagrindinis tikslas SKAIDRIAI ir už GERIAUSIĄ kainą pirkti paslaugas bei produktus.

Biografija

Gimiau 1991-12-12 Vilniuje. Užaugau Naujojoje Akmenėje, krašte, kurį atstovauju ir reprezentuoju. Esu Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos absolventas. 2014 metais Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakultete įgijau Verslo vadybos neuniversitetinį bakalauro kvalifikacijos laipsnį anglų kalba, taip pat lygiagrečiai baigiau Vilniaus universiteto papildomas Verslo vadybos krypties studijas. 2016 metais Vilniaus Gedimino Technikos universitete Verslo vadybos fakultete įgijau Verslo magistro kvalifikacijos laipsnį. Pradėjau dirbti Lietuvos darbo rinkoje nuo 2007 m., būdamas 16 m. amžiaus. Savo profesinę veiklą pradėjau dar studijų laikais 2012 m. rugsėjo mėn. įsidarbindamas verslo klientų vadybininku. Visą, jau beveik 8 metus siekiančią darbo patirtį, atstovavau privačių verslo interesų šakas, daugiausiai pardavimų. Dirbau: pardavimų vadybininku, supirkimų vadybininku, stambių verslo klientų vadybininku, prekių grupės vadovu, šiuo metu - pardavimų atstovu. Daugiau nei 8 metus aktyviai žaidžiau krepšinį, taip pat užsiėmiau krepšinio teisėjo veikla ir priklausiau Lietuvos Krepšinio Teisėjų Federacijos asociacijai. Iki šiol aktyviai užsiimu ir kitomis sporto šakomis. Domiuosi autotransportu, įvairiomis sporto šakomis, nuolat klausau audio knygas – tai mano naujausias atradimas. Laisvai šneku anglų kalba, šiuo metu mokausi rusų kalbos. Vedęs – žmona Indrė Neimantė, dukra Vesta Neimantaitė.

Prisidėk

Paremk

Naujienos

Tėčių klubas "Tėtukai" Tėčių klubas "Tėtukai". Tai unikalus ir analogų Lietuvoje neturintis Tėčių klubas, kurį organizuoja Family Lab Academy Klaipėda. Į užsiėmimus renkasi tėčiai su savo atžalomis ir visi kartu linksmai leidžia laiką!