Evelina
Dobrovolska

Mano prioritetai

1
5
Žmogaus teisių užtikrinimas Lietuvoje
Nulinė tolerancija bet kokiam smurtui, lyčių lygybės užtikrinimas, mažumų teisių įgyvendinimas, žmogaus teisėmis grįstas požiūris į psichikos sveikatą, praktinis žmonių supraktini teisių įgyvendinimas, originali asmenvardžių rašyba – tai žmogaus teisių užtikrinimo pamatas. Įvairovė stiprina Tautą.
Bendruomenių įgalinimas ir verslo skatinimas
Aktyvios bendruomenės ne tik atstovauja vietos gyventojus, tačiau ir priartina valstybės ir savivaldybės institucijų veiklą prie gyventojų. Vietos bendruomenių įgalinimas, bendruomenės narių užimtumo užtikrinimas, verslumo ir pilietiškumo skatinimas yra sėkmingos valdžios pamatas.
Perteklinės teisinės atsakomybės atsisakymas
pvz. fiziniams asmenims už vėliavos neiškėlimą per valstybės švenčių dieną ar apie įgytą kitos valstybės pilietybę nepranešusiems asmenims. Ne draudimais, o asmenine atsakomybe grįsta politika išreiškia pasitikėjimą visuomene ir jos individais.
Gamtos išteklių išsaugojimas ir reali gamtos apsauga
Būtinų aplinkos apsaugos inspektorių etatų užtikrinimas ir efektyvus reagavimas į pažeidimus. Skaitmenizavimas ir duomenų̨ kontrolė visose aplinkos apsaugos srityse. Atsakinga ir etiška medžioklė. Žaliųjų valstybės pirkimų skatinimas. Žuvų išteklių išsaugojimas ir užtvankų naikinimas.
Tarptautinių įsipareigojimų žmogaus teisių srityje išplėtimas
Europos Tarybos konvencijos dėl smurto prieš moteris ir smurto šeimoje prevencijos ir kovos su juo, Europos regioninių ir mažumų kalbų chartijos, Žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijos Protokolo Nr. 12 ratifikavimas.

Biografija

Teisininkė, žmogaus teisių aktyvistė, Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narė ir Lietuvos lenkė. Laisvės partijos kandidatė Naujosios Vilnios vienmandatėje rinkimų apygardoje ir partijos sąraše. Gimė 1988 m. rugpjūčio 16 d. Vilniuje. 2007 m. baigė Jono Pauliaus II gimnaziją, mokyklos laikais aktyviai dalyvavo debatų klube, prisidėjo prie mokyklos laikraščio kūrimo – publikuodavo savo straipsnius ir karikatūras. Teisės specialybę įgijo 2011 m. Mykolo Romerio universitete, tais pačiais metais prisijungė prie Lietuvos advokatūros kaip advokato padėjėja. Nuo 2012 m. aktyviai bendradarbiauja su nevyriausybinėmis organizacijomis tautinių mažumų teisių užtikrinimo srityje, specializuojasi originalios asmenvardžių rašybos, lyties keitimo, neapykantos nusikaltimų ir diskriminacijos bylose. 2019 m. laimėjo Švedijos ambasados Lietuvoje įsteigtą apdovanojimą už reikšmingą indėlį į Žmogaus teisių situacijos gerinimą Lietuvoje. Nuo 2020 m. Vilniaus miesto savivaldybės Tarybos narė, išrinkta kartu su visuomeniniu rinkimų komitetu „R. Šimašiaus komanda „Už Vilnių, kuriuo didžiuojamės!“. Puikiai kalba lietuvių bei anglų kalbomis, moka rusų kalbą. Ištekėjusi, su vyru augina sūnų. Laisvalaikiu žaidžia šachmatais, žvejoja arba keliauja su visa šeima (kartu su šunimi valų korgiu kardiganu vardu Caca) po Lietuvą.

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
4
Teisė žmogui, o ne žmogus teisei July 13 Lietuva yra turtinga savo įvairove: kalbame skirtingomis kalbomis, tačiau gerbiame ir puoselėjame savo valstybinę lietuvių kalbą; esame skirtingų pažiūrų, tautybių, išpažįstame skirtingus tikėjimus, tačiau visi esam
Teisė žmogui, o ne žmogus teisei
Žmogaus teisių bylos Lietuvoje June 3 Žmogaus teisių bylos Lietuvoje: pavardės su „w“, gatvių pavadinimai mažumų kalba ir lyties keitimas asmens tapatybės dokumentuose.
Seminaras „Laisvės partija ONLINE“ rubrikoje
Tautinių bendrijų diena: kuo galime pasidžiaugti, o kur dar turime pasitempti May 21 Jau šeštus metus gegužės 21–ąją dieną Lietuva mini Lietuvos tautinių bendrijų dieną. 2013 m. Lietuvos Seimas priėmė Atmintinų dienų įstatymo pakeitimus, įtraukdamas šią datą į atmintinų dienų sąrašą.
Tautinių bendrijų diena: kuo galime pasidžiaugti, o kur dar turime pasitempti
Karantinas nėra pagrindas suspenduoti žmogaus teises March 25 Visuomenės apsauga pandemijos akivaizdoje yra vienas didžiausių iššūkiu, su kokiu susidūrė dauguma valstybių, tačiau tai nėra pagrindas apriboti žmogaus teises neproporcionaliomis priemonėmis.
Taikomi ribojimai turi atitikti tikslą.