Aušrinė
Armonaitė

Laisvės partijos pirmininkė.
Kandidatė Pasaulio lietuvių apygardoje

Mano prioritetai

1
6
Ugdysime laisvus ir kūrybingus žmones
Motyvuoti mokytojai padės kiekvienam vaikui rasti jo sėkmės raktą ir augins kūrybingas, savarankiškas, drąsias asmenybes. Užtikrinsime, kad mokytojo atlyginimas į mokyklą pritrauktų geriausius specialistus. Skatinsime individualizuotą mokymą, kūrybiškumo, socialinių ir emocinių kompetencijų ugdymą.
Palaikysime dirbančius ir kuriančius
Žmonės gyvens patogiau ir turtingiau, jei valdžia palaikys jų iniciatyvą ir ambicingai investuos į ateitį. Pasitikėsime kuriančiais darbo vietas. Pirmuosius dvejus veiklos metus įmones atleisime nuo mokesčių. Bent 3% BVP skirsime moksliniams tyrimams ir plėtrai. Skatinsime inovacijas.
Žmogaus teisės – visiems
Vienodos žmogaus teisės visiems įsitvirtins visose gyvenimo srityse. LGBT+ asmenys turės teisę įteisinti savo šeimos santykius. Žmonės su negalia, vyresnio amžiaus karta pagaliau taps lygiaverčiais mūsų visuomenės nariais, švietimo ir ekonomikos dalyviais.
Daugybinė pilietybė ir laisvė "w"
Kartu su bendražygiais toliau aktyviai sieksime, kad gimimu įgytą Lietuvos pilietybę būtų galima išsaugoti, o tarptautines šeimas įkūrę Lietuvos piliečiai galėtų savo asmenvardžius rašyti originalo kalba lotyniškais rašmenimis.
Džiaugsimės švaria Lietuvos gamta
Saugosime Lietuvos gamtą ir klimatą, kad juo galėtume džiaugtis ne tik mes, bet ir ateities kartos. Tapsime žaliausia Europos valstybe. Būsime žaliųjų inovacijų priešakyje. Valstybė investuos ir skatins tik tvarias inovacijas.
Įteisinsime kanapę pramonei ir rekreacijai
Kanapę legalizuosime medicinai ir rekreacijai. Į baudimą orientuota narkotikų politika yra neveiksminga ir nesprendžia problemų. Vietoj bausmių taikysime griežtą platinimo kontrolę ir suteiksime lengvai prieinamą priklausomybių gydymą.

Biografija

Laisvės partijos steigėja ir pirmininkė. Jauniausia politinių partijų lyderė Lietuvoje. Seimo narė, NATO Parlamentinės Asamblėjos Ekonomikos komiteto pranešėja. Profesionalų politinį kelią pradėjo Vilniaus miesto taryboje 2015-2016, o 2016 m. buvo išrinkta Seimo nare. Prieš tai keletą metų dirbo ekonominės politikos analitike Lietuvos verslo konfederacijoje, 10 metų savanoriavo Lietuvos ir tarptautinėse jaunimo organizacijose, buvo Lietuvos liberalaus jaunimo pirmininkė. Vilniaus universitete Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (VU TSPMI) yra įgijusi politikos mokslų bakalauro ir viešosios politikos analizės magistro laipsnius. Mėgsta muziką, laisvalaikiu groja pianinu, skaito socialinių mokslų literatūrą, moka žaisti krepšinį, į Seimą dažnai važiuoja dviračiu. Turi vyrą Edgarą ir katę, vardu Katytė.

Paaukok kandidato kampanijai

Naujienos

1
13
Susipažinkite su nuveiktais darbais! October 1 Daug ir nuoširdžiai dirbau tam, kad būtų atstovaujami laisvi ir atsakingi, dirbantys ir kuriantys Lietuvos žmonės. Kviečiu susipažinti su nuveiktais darbais!
Skaitykite daugiau:
Kodėl renkuosi Pasaulio lietuvių apygardą? Savo kandidatūrą 2020 m. spalio 11 d. Lietuvos Respublikos Seimo rinkimuose keliu Pasaulio lietuvių apygardoje.
Skaitykite daugiau:
Kur dingo griežtos Lietuvos ir Europos Sąjungos sankcijos Baltarusijos režimui? September 9 Dešimtys tūkstančių žmonių savaitgalį vėl buvo Baltarusijos gatvėse, šimtai sulaikytų, toliau siautėja atviras smurtas – prieš žmones, žiniasklaidą, opoziciją.
Skaitykite daugiau:
Aušrinė Armonaitė. Pradėkime nuo mokyklos September 9 Ten, lentelės apačioje (teks pasižiūrėti gerokai žemyn), yra Lietuvos pozicija tarp išsivysčiusio pasaulio šalių. Ten yra baisiausia statistika, kokią teko matyti: 15–19 metų amžiaus jaunimo savižudybės.
Skaitykite daugiau:
Aušrinė Armonaitė. Lietuva, padėk! August 27 „Lietuva, padėk!“ – vakar pasirodė užrašas ant reklaminio stendo Minske.
Skaitykite daugiau:
A.Armonaitė apie Laisvės partijos kandidatus: jie pasirodytų geriau už 95 procentus dabartinių Seimo narių „Laisvės partijos“ pirmininkė Aušrinė Armonaitė teigia esanti tikra, kad partija po rinkimų turės stiprią frakciją Seime.
Skaitykite daugiau:
Norintiems džiaugtis! Laisvės partija gimė iš noro džiaugtis. Mes ją sukūrėme norėdami džiaugtis drąsiais, kūrybingais, laisvais ir atsakingais, įkvepiančiais žmonėmis. Mes norime juos skatinti eiti pirmyn.
Skaitykite daugiau:
Video: Aušrinė Armonaitė apie Lukiškių aikštės paplūdimį Nepaisant po karantino šalyje susikaupusių socialinių bei ekonominių problemų, šiandien Seimas savo laiką skyrė viename mieste, vienoje aikštėje vos tris dienas veikiančio paplūdimio užkardymui.
Žiūrėkite čia:
Saugokime valstybės duomenis skaitmeninėje ambasadoje Kaip išvengti elektroninių duomenų sutrikimo krizės, kuri nutiko užlietų Registrų centro serverių atveju? Juk gali nutikti daug blogiau: pasitaikyti ne tik stichinė nelaimė ar avarija, bet ir kibernetinė ataka...
Skaitykite daugiau:
Apginkime Konstitucinį Teismą August 19 Dar kovo mėnesį turėjome pakeisti tris Konstitucinio Teismo teisėjus, tačiau jau liepos viduryje jų esame vis dar nepaskyrę. Ir niekas tų teisėjų net neieško.
Skaitykite daugiau:
Medikai sveikatos sistemos šešėlyje August 11 Didelis krūvis ir įtampa, psichologinis smurtas darbe, veiksmingos emocinės ir psichologinės pagalbos stoka – tai Lietuvos medikų realybė, į kurią dėmesį Lietuva atkreipė tik sumokėjus didžiausią kainą – savo noru i
Skaitykite daugiau:
Lenkija tampa kanapių produktų čempione. Ar taps Lietuva? August 26 Lenkija žingsnis po žingsnio tampa maisto papildų ir kitų gaminių iš kanapių čempione. Tai galima nesunkiai pajusti Varšuvoje, kur ant kiekvieno kampo sutiksi po kanapinę parduotuvę.
Skaitykite daugiau:
Siūloma GPM lengvata paskatintų greičiau įsilieti į darbo rinką Taikomas lengvatinis GPM trejus metus Lietuvoje su darbo santykiais susijusių pajamų neturėjusiems asmenims taptų reikšminga paskata sugrįžti į Lietuvą ir kuo greičiau integruotis į darbo rinką.
Skaitykite daugiau: