Temos

01
Narystė partijoje
02
Partijos struktūra
03
Partija politikoje

Narystė partijoje

 • 01.1Kokia Laisvės partijos misija Lietuvoje?
  Laisvės partija įsikūrė tam, kad drąsiai žengtume į ateitį, sėkmingai konkuruotume pasaulyje, visada gerbtume žmogaus teises ir ugdytume laisvą, atsakingą, kūrybingą ateities kartą. Įsipareigojame nedalyvauti visų kare prieš visus, o susitelki ties politikos turiniu ir siekti proveržio ekonomikoje, švietime bei kitose esminėse srityse.
 • 01.2Kaip įstoti į Laisvės partiją?
  Laisvės partija yra atviriausia partija Lietuvoje, todėl jos nariais gali tapti visi, užpildę anketą https://www.laisvespartija.lt/tapk-nariu/. Jeigu per paskutinius ketverius metus priklausėte kitai politinei partijai arba dalyvavote rinkimuose, Jūsų prašymas prieš teikiant Teisingumo ministerijai turi būti patvirtintas ne mažiau nei 3/5 visų Valdybos narių.
 • 01.3Kodėl verta stoti į Laisvės partiją?
  Tapdami Laisvės partijos nariu Jūs turėsite unikalią galimybę formuoti partijos politiką, vertybes, programą iš vidaus, dalyvaudami partijos valdybos, pirmininko rinkimuose, reitinguojant kandidatus į Seimo bei kitus rinkimus. Narystė taip pat suteikia galimybę susipažinti su liberaliai mąstančiais bendraminčiais iš įvairių profesinių sričių.
 • 01.4Kokios yra partijos narių pareigos?
  Partijos narius kviečiame prisidėti pagal norus ir galimybes. Vien buvimas kartu ir nario mokesčio mokėjimas yra didelė jūsų pagalba. O jei galite skirti daugiau laiko ar turite politinių ambicijų, kviečiame prisidėti daugiau: formuojant politiką, užsiimant organizaciniais darbais ir kitoje veikloje.
 • 01.5Koks yra nario mokestis? Ar jį būtina mokėti?
  Nario mokestis yra 25 eurai per metus. Taip pat galima mokėti sumažintą arba padidintą nario mokestį. Nario mokestį sumokėję nariai turi balsavimo teisę. Mokesčio nesusimokėję nariai nėra šalinami iš partijos, tačiau gali balsuoti tik reitinguojant partijos sąrašus rinkimams.

Partijos struktūra

 • 02.1Kokia yra Laisvės partijos struktūra?
  Partijos nariai visuotiniu balsavimu renka partijos pirmininką, valdybą, kontrolės, etikos ir skaidrumo komisijas. Partijos pirmininkas skiria administracijos vadovą. Partijos valdyba tvirtina administracijos vadovą. Žmones skirtinguose Lietuvos miestuose ir rajonuose kviečiame jungtis į teritorinius skyrius.
 • 02.2Kas yra Laisvės partijos pirmininkas?
  Partijos pirmininke 2019 m. birželio 1d. vykusio Steigiamojo suvažiavimo metu buvo išrinkta Aušrinė Armonaitė.
 • 02.3Kas sudaro Laisvės partijos valdybą?
  Valdybą sudaro 20 narių ir partijos pirmininkė: A. Armonaitė, A. Bitautas, M. Danielė, A. Gabrėnienė, K. Gaitanži, B. Guobė, G. Jaunius, V. Jurgutis, V. Kukarskas, L. Kvedaravičius, A. Lakštauskas, S. Lengvinienė, U. Masi, V. Mitalas, M. Ošmianskienė, T. V. Raskevičius, D. Rimkutė, J. Stanevičius, R. Šimašius, S. Tumelis, A. Feigelovičius.
 • 02.4Kas yra Laisvės partijos administracija ir kaip su ja susisiekti?
  Administracijos vadovė - Asta Padagaitė: asta@laisvespartija.lt, administracijos darbuotojai: Danielė Vaitulevičiūtė: daniele@laisvespartija.lt; Ugnė Jurgelevičiūtė: ugne@laisvespartija.lt; Akvilė Brazytė: akvile.brazyte@laisvespartija.lt; Gintvilė Bagdonavičiūtė: gintvile@laisvespartija.lt; Vaida Eirošiūtė: vaida.eirosiute@laisvespartija.lt.

Partija politikoje

 • 03.1Kokie bus artimiausi rinkimai, kuriuose dalyvaus Laisvės partija?
  2023 metų savivaldybių tarybų rinkimai.
 • 03.2Kas finansuoja ir finansuos laisvės partiją?
  Laisvės partiją finansuoja jos nariai, mokėdami metinį nario mokestį, įsigydami partijos atributiką, skirdami 0,6 % GPM. Rinkiminiu laikotarpiu partijai gali būti skiriama parama, nepriklausomai ar esi partijos narys, į atskirą rinkiminę sąskaitą.